Bez ohľadu na to, akú udalosť plánujete, Horský hotel Eva je tým pravým miestom.

Svadobné hostiny, narodeninové párty, krstiny, výročia, pohreby, charitatívne akcie, školské stretnutia a plesy. Spoločenská sála s kapacitou do 120 os sa nachádza na prízemí  a je vybavená vlastným barom, klimatizáciou, premietacím plátnom, TV a Wi –Fi.

Dohodnite si stretnutie a uistíme Vás, že vy a vaši hostia  u nás strávite fantastický čas! Náš hotel sa stará o svadby, školenia,  večierky, narodeniny, hostiny, potvrdenia a iné udalosti.

svadba-9294
thumbnail (2)
plážový futbal

Horský hotel Eva ponúka ideálne miesto pre Váš špeciálny deň, ktorý sa nachádza na úpätí karpát v historickom meste  Svätý Jur . Či už je to majestátna záležitosť alebo malé rodinné stretnutie, vám a vašim hosťom je zaručené priateľské privítanie spolu s vynikajúcou kuchyňou, vďaka ktorému bude váš svadobný deň skutočne nezabudnuteľným zážitkom.

Zažite najdôležitejší deň svojho života v Horskom hoteli Eva na perfektnom svadobnom mieste ,ktoré vytvára radostné spomienky , ktoré vydržia celý život. Našim hosťom ponúkame osobnú pozornosť a spolupracujeme s každým párom, aby sme zaistili, že sa budeme venovať všetkým aspektom ich svadby. Zaručujeme bohaté skúsenosti s riadením udalostí a plánovaním svadieb a budeme po ruke, aby sme Vám mohli poradiť a pomôcť vám s plánovaním každého detailu. Splňte si svoje sny na perfektnom svadobnom mieste

K dispozícii Vám budú  priestory s kapacitou až do 120 osôb, vlastným barom, klimatizáciou, Wi-Fi pripojením. V ponuke máme aj veľmi obľúbené okrúhle stoly, či čokoládovú fontánu.

Pripravíme pre vás a vašich svadobných hostí všetko presne podľa vašich predstáv tak, aby sa na vašu svadbu ešte dlho spomínalo. S radosťou Vám  pomôžeme s výberom svadobného menu a poradíme pri voľbe doplnkov a výzdoby, aby bol svadobný deň pre Vás i Vašich blízkych nezabudnuteľný.

Horský hotel Eva je známy svojou vynikajúcou kuchyňou. Ponúka výborné jedlo s použitím najčerstvejších surovín. Môžeme zaručiť ,že Vaši hostia si užijú vynikajúci kulinársky zážitok vo Váš špeciálny deň.

Napíšte nám a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Hľadáte miesto konania konferencie v blízkosti Bratislavy? … potom už nehľadajte. Horský hotel Eva ponúka pre Vás ubytovanie aj  konferenčnú sálu. Hotel sa nachádza v meste Svätý Jur  a má ideálnu polohu pre organizovanie stretnutí, výstav, osláv, zábavných a vianočných večierkov. S funkciami až pre 120 hostí a bezplatným Wi-Fi v celom hoteli nie je pre vaše miesto konania konferencie v Horskom hoteli Eva nič lepšie. Športový areál so športoviskami  je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Areál si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez  hotelového ubytovania.  Areál nášho hotela je prispôsobený pre skupinové akcie a eventy. Počas športového dňa alebo teambuildingu si kolegovia môžu zmerať sily napríklad v skupinových hrách, pre ktoré sú určené naše športoviská: multifunkčné ihrisko pre basketbal ,futbal, tenisový kurt pieskové ihrisko pre plážový volejbal. K dispozícii máme na zapožičanie aj športové potreby – rakety, lopty.

Horský hotel Eva sa nachádza v srdci prírody, len neďaleko od Bratislavy. Vďaka tomu je Horský hotel Eva ideálnym miestom pre konferencie, stretnutia a firemné akcie. Všetky naše stretnutia sú stanovené  úrovni, aby sme zaistili, že splníme Vaše očakávania . Pomôžeme Vám , od okamihu, keď dorazíte do okamihu odchodu. Náš hotel ponúka miestnosť až s kapacitou do 120 osôb..   Nechýba  klimatizácia, bar, premietacie plátno a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Nachádza sa na prízemí hotela a je ľahko prístupný všetkým.

Či už hľadáte miesto na usporiadanie vašich konferenčných stretnutí a podujatí, seminárov, rozhovorov, školení máme pripravený tím, ktorý vám pomôže začať plánovať dnes.

Máte záujem o spoločenskú akciu u nás?

Pripravíme Vám nezabudnuteľnú oslavu presne podľa Vašich požiadaviek.