Horský hotel Eva ponúka ideálne miesto pre Váš špeciálny deň, ktorý sa nachádza na úpätí karpát v historickom meste Svätý Jur . Či už je to majestátna záležitosť alebo malé rodinné stretnutie, vám a vašim hosťom je zaručené priateľské privítanie spolu s vynikajúcou kuchyňou, vďaka ktorému bude váš svadobný deň skutočne nezabudnuteľným zážitkom.

Zažite najdôležitejší deň svojho života v Horskom hoteli Eva na perfektnom svadobnom mieste ,ktoré vytvára radostné spomienky , ktoré vydržia celý život. Našim hosťom ponúkame osobnú pozornosť a spolupracujeme s každým párom, aby sme zaistili, že sa budeme venovať všetkým aspektom ich svadby. Zaručujeme bohaté skúsenosti s riadením udalostí a plánovaním svadieb a budeme po ruke, aby sme Vám mohli poradiť a pomôcť vám s plánovaním každého detailu. Splňte si svoje sny na perfektnom svadobnom mieste.

K dispozícii Vám budú  priestory s kapacitou až do 120 osôb, vlastným barom, klimatizáciou, Wi-Fi pripojením. V ponuke máme aj veľmi obľúbené okrúhle stoly, či čokoládovú fontánu.

Pripravíme pre vás a vašich svadobných hostí všetko presne podľa vašich predstáv tak, aby sa na vašu svadbu ešte dlho spomínalo. S radosťou Vám  pomôžeme s výberom svadobného menu a poradíme pri voľbe doplnkov a výzdoby, aby bol svadobný deň pre Vás i Vašich blízkych nezabudnuteľný.

Horský hotel Eva je známy svojou vynikajúcou kuchyňou. Ponúka výborné jedlo s použitím najčerstvejších surovín. Môžeme zaručiť ,že Vaši hostia si užijú vynikajúci kulinársky zážitok vo Váš špeciálny deň.

Napíšte nám a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Máte záujem o cenovú ponuku?

Pripravíme Vám nezabudnuteľnú svadbu presne podľa Vašich požiadaviek.